Tatil fotoğraflarınızda neden patili dostunuz da olmasın?
Tatil fotoğraflarınızda neden patili dostunuz da olmasın?

Evcil hayvanlarla tatil lüks villalarda çok keyifli ve kolay!

Evcil hayvanlarla tatil, önceden her anı planlanması gereken bir süreç. Örneğin öncelikle seyahat acentenize, uçuşta evcil hayvan taşımak istediğinizi bildirip, havayolundan bunun mümkün olup olmadığını kontrol etmelerini istemeniz gerekiyor. Çünkü hayvayolu şirketleri, söz konusu uçuşta evcil hayvan taşıma kapasitesinin dolu olup olmadığını kontrol ediyor; evcil hayvanınızın sizinle kabinde seyahat edip etmeyeceğini de bilmeleri gerekiyor. Buna göre uçuşun uygunluğu size bildirildikten sonra, sıra seyahatinizde evcil hayvanınızla konaklayabileceğiniz bir yer bulmaya geliyor. Evcil hayvanlarla tatil planları, asıl tam bu noktada başlıyor.

Bu noktada evcil hayvan kabul eden işletmeler elbette olabiliyor. Ancak bazı işletmeler evcil hayvanınızın yalnızca odada kalabileceğini söylerken, bazıları ise evcil hayvanlara özel, diğer misafirlerin evcil hayvanlarıyla bir arada kalabilecekleri yerler tahsis ettiklerini belirtiyor. Eğer bu koşullar evcil hayvanınız için uygun değilse ya da siz onu sizden uzakta, başka bir yerde bırakarak, tatilin keyfini çıkaramayacaksanız, evcil hayvan kabul eden, lüks kiralık villalar ve tatil evleri sizin için en ideal seçim olacak. Evcil hayvanınızın gün içinde rahatça hareket edebileceği, sizinle birlikte her an her yerde vakit geçirebileceği, hatta tasmasıyla birlikte sizinle şehri keşfe çıkacağı bir tatil harika olmaz mı? Birlikte muhteşem tatil anıları biriktirebileceğiniz, birlikte her an her yerde kameraya poz verebileceğiniz bir tatil düşleyin. Ve tabii ki dahasını…

Evcil hayvanlarla tatil, bir hayal değil. Üstelik onlarla son derece lüks bir tatil imkanınız bulunuyor. İkinize de iyi gelecek unutulmaz bir tatil için siz de lüks villa kiralama fikrini değerlendirin. Dilerseniz, lüks villa kiralamak evcil hayvanınızla yapacağınız tatilde size ne gibi avantalar sağlar, kısaca göz atalım…

Evde sizi beklerken sıkılmaz

Patili dostunuz küçücük bir odada değil, lüks bir villa ve bahçesinde özgürce dolaşabilir. Dolayısıyla gün boyu sıkılmadan, geniş bir hareket alanına sahip olur. Evcil hayvan sahiplerinin en büyük endişelerinden birinden böylece kolaylıkla sıyrılmış olursunuz. Onun gün boyu rahat ettiğini bilerek, eğer yalnız çıkmanız gerekiyorsa, gönül rahatlığıyla dışarı çıkabilirsiniz. Küçük dostunuzu evde oyuncaklarıyla, bahçe ve geniş, konforlu bir villayla baş başa bırakın. O da keşfetmeye ve konaklayacağınız lüks villaya alışmaya başlasın. Çünkü bir süreliğine de olsa, orası eviniz olacak.

Birlikte kaliteli zaman geçirmenin tadını çıkarırsınız

Siz de patili dostuyla evde vakit geçirmeyi özleyenlerden misiniz? Ya da ona yeterince vakit ayıramadığınız için içten içe üzülüyor musunuz? O halde hem birlikte bir seyahat tecrübesi yaşayabilir hem de seyahatinizin bir kısmını evcil hayvan kabul eden lüks villalar arasından yapacağınız seçimle, sizin için en ideal evde geçirebilirsiniz.

Lüks villanızın bahçesinde birlikte oyunlar oynayabilir, birlikte uzanıp dinlenebilir, kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Onun bu tatilinizden ne kadar mutlu olduğunu gördükçe, siz de çok mutlu olacaksınız. Çünkü biliyoruz ki evcil hayvan sahipleri için onların mutluluğu her şeye değer.

Bununla birlikte, yalnızca lüks villanızda değil, dışarıda şehri gezmeye çıktığınızda, küçük dostunuzla uzun yürüyüşler yapabilir, sokakları keşfedebilir, gittiğiniz yerlerde, caddelerde, şehrin meşhur yapılarının önünde birlikte harika fotoğraflar çekilebilirsiniz. Ne dersiniz; sizce de harika olmaz mı?

Fotoğraflar demiştik değil mi? Küçük dostunuzun da tatil fotoğrafları olmasın mı? Gittiğiniz destinasyonda mevsime göre sahillerde, kayak merkezlerinde, tatil evinizin bahçesinde birlikte oyunlar oynarken, dinlenirken, sokaklarda gezerken birbirinden renkli kareler çekilebilir, sosyal medyada yayınlayabilirsiniz. Küçük ailenizin şahane tatilinde, konakladığınız yerde de tıpkı sokaklarda olduğu gibi özgürce dolaşabilmesi, sizin en büyük mutluluğunuz olacak. Bu anları ölümsüzleştirmek ise elbette sizin göreviniz. Haydi, küçük dostunuzla gelsin şahane özçekimler!

Lüks kiralık villalar, gördüğünüz gibi yalnızca bizler için değil, küçük dostlarımız için de muhteşem tatiller vadediyor. Ne duruyorsunuz? Sizce de patili dostunuz, sizinle birlikte lüks bir tatili haketmedi mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen ismini giriniz.